Kesintisiz Hayat ve Sürekli Enerji için Hızlı ve Kalıcı Çözümler

Gelişen teknolojiye paralel, kullanmakta olduğumuz tüm araç ve gereçler ile makina ve teçhizatlarımız stabil, hassas enerji ihtiyacına gereksinim duyarlar. tunaylar Enerji Sistemleri olarak bu konuda Hızlı, Kalıcı ve Profesyonel çözümler sunarak enerji sektöründe %100 yerli üretimler gerçekleştirmekteyiz.

Servo & Statik Voltaj Regülatörleri

Servo voltaj regülatörleri ve Statik voltaj regülatörleri şebekeden gelen stabil olmayan voltajı regüle ederek enerjiyi 220 volt standart çalışma voltajında tutar.
devamı →

Kesintisiz Güç Kaynakları (UPS)

Kesintisiz Güç Kaynakları şebekeden gelen düzensiz elektriği regüle eder, Enerji kesintilerinde içindeki kuru tip akülerin gücü oranında belirli sürelerde kesintisiz enerji sağlar. Kuru tip akülerin sayısı ve gücü arttırılmak sıuretiyle kesintisiz enerji süresi uzatılabilir.
devamı →

Portatif Jeneratörler

Dizel ve Benzinli Portatif Jeneratörler
3 kVA – 15 kVA Güç aralığında ipli çalıştırma ve Elektrik Marşlı
devamı →

Frekans Konvörterleri

Frekans Konvertörleri, AC gerilimle beslenen cihazın çalışması için şebekeden farklı bir frekans gerektiren cihazlar ve teçhizat için bir elektrik sağlama sistemidir.

devamı →

Aküler

Her türlü 12V Kuru Tip, A+ Kalite Kuru Tip Akü çeşitlerimiz mevcuttur. (7Ah, 9Ah, 12Ah, 18Ah, 28Ah, 40Ah, 55Ah, 65Ah, 100Ah)
devamı →

Diğer Ürünler

Kesintisiz Güç Kaynakları, Servo Regülatör ve Statik Regülatörler haricinde her türlü Trafo imalatı ile Kuru Tip Akü satışlarında hizmet vermekteyiz.
devamı →