Hakkımızda

Hakkımızda

1992 tarihinden günümüze kadar 27 yıllık bir sürede Bilişim ve Teknoloji sektöründe sektörel özel yazılımlar geliştirmenin yanısıra, teknolojik ürünlerin üretim ve ithalatında Profesyonel anlayışla ve aktif olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Firmamız son 10 yıldır konusunda uzman personelleri ve AR & GE çalışmaları ile tamamen üretime ağırlık vermektedir.

Firmamız Güç Elektroniği sektöründe üretici firma olarak Statik ve Servo voltaj regülatörleri ile trifaze güç kaynaklarında (UPS) % 100 yerli üretim ve satış hizmeti vermektedir. Voltaj regülatörlerinde Türkiye’nin en büyük üretim ve satış alt yapısına sahip olan firmamız 8.000 m’ lik üretim alanında 150 üretim personeli ile imalat ve 78 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

Trifaze Güç kaynakları üretimlerimiz TUBITAK destekli olarak 10 kVA – 300 kVA aralığında aralıksız sürmektedir. Monofaze On_Line Güç Kaynaklarında 1 kVA – 10 kVA güç aralığında imalatlarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Voltaj regülatörleri, Güç Kaynakları ve Kuru Tip Akülerde imalat ve ithalat faaliyetleri yapan firmamız; standart ürünler dışında; müşterilerimizden gelecek standart dışı taleplere de AR & GE departmanımız ile cevap verebilmektedir.

Firmamız 78 ülkeye ihracat kapasitesinin yanında, pek çok dev kurum ile çözüm ortağı statüsünde çalışmakta olup bu sayıyı her geçen gün artırma yönünde çalışmalarını sürdürmektedir.

Hedeflerimiz

Öncelikle sahip olduğumuz TSE 60335-1 ve ISO-9001 kalite yönetimi belgelerimiz ile % 100 kaliteyi ön planda tutan bir üretim anlayışına sahip olup, satış sonrası destek hizmetlerimizi ve Müşteri Memnuniyetini maksimum düzeyde önemsemekteyiz. Tek amacımız ve öncelik hedefimiz müşterilerimizin talep ve problemlerini önemsemek ve anında cevap verebilmektir. Satışını yaptığımız ve hizmet verdiğimiz tüm ürünlerimizde kalitemizi arttırmayı ve sektörde söz sahibi olmayı hedeflemekteyiz. Gerek Voltaj Regülatörlerinde gerekse Güç Kaynaklarında “Yerli Malı” belgemiz ile üretimlerimiz tamamen yerli kaynaklarla gerçekleşmektedir. Bu durumda maliyetlere yansımakta ve piyasada rekabet gücümüzü arttırmaktadır.

Ürünlerimiz profesyonel yapıdaki AR-GE merkezimizde güncel teknolojilerle yoğrulmakta ve sürekli bir gelişim içerisinde bulunmaktadır. Bunun doğal yansıması olarakta teknolojik anlamda güncel bir ürün yelpazesine sahibiz.