Ritar ve Univercell Serisi 5 Yıl Ömürlü (12 V 7-100 Ah) Aküler

Ritar ve Univercell Serisi 5 Yıl Ömürlü (12 V 7-100 Ah) Genel Özellikleri

RİTAR ve UNIVERCELL SERISI

KURU TIP AKÜ 12 V 7-100 Ah

Ritar ve Univercell Akü, güvenilir ve uzun bekleme ömrüne sahiptir. Piller, yüksek performans ve dayanıklılığıyla seri kullanıma uygundur.

Seri Kullanım, Dayanıklılık ve Performans, 5 Yıl Ömürlü

Ritar ve Univercell akülarinin hepsi şarj edilebilir, yüksek verimli, sızdırmaz ve bakımsızdır.

Univercell akü istikrar ve güvenilirlik konusunda kalitesi bilinen bir aküdür. Bakımsız akü olup güvenli ve düzgün çalışması için gerekli materyallere sahiptir. Akü aşırı şarja, aşırı deşarja, titreşime ve şoklara dayanıklıdır. Ayrıca uzun depolama yeteneğine sahiptir.
Ritar ve Univercell akülerinin benzersiz yapısı ve sızdırmaz özelliği mevcuttur. Bu özelliğiyle Ritar ve Univercell aküher durumda verimli ve güvenli uygulamalar sağlar.
Ritar ve Univercell akü hava taşımacılığında şart koşulan sızdırmazlık ve akışkan olmama özelliklerine sahiptir.
Çalışma sürelerinde, akülerin özgül ağırlığını kontrol etmeye ve akülere su ilavesi yapmaya gerek yoktur. Bu bakım işlemlerinin hiçbiri RİTAR ve UNIVERCELL aküler için geçerli değildir.
Ritar ve Univercell aküler 1 ila 6 psi düşük basınçlı ve güvenli havalandırma sistemi ile donatılmıştır. Emniyet valfleri gaz basıncı normal seviyenin üzerine çıkarsa, fazla gazı serbest bırakmak için tasarlanmıştır.
Emniyet valfleri gaz basıncı normal seviyeye düştüğü zaman otomatik olarak kapanır. Bu özellik aküde aşırı gaz birikmesini önler. Düşük basınçlı havalandırma sistemi verimlilikle de birleşince güvenli ve sızdırmaz bir yapı oluşturur.
pdf