Hizmetlerimiz

Müşteri odaklı çalışmalarımız

İmalat ve Satışını yapmakta olduğumuz VOLTAJ REGÜLATÖRLERİ ve KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAKLARI ile ÖZEL TRAFOLARDA Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek amacı ile servis hizmetlerimize maksimum özen göstermekteyiz. Çalışmalarımızı aksatmadan ve hızlı bir şekilde sürdürebilmek için araç filomuzu etkin ve aktif olarak kullanmaktayız. Sektörde eğitimli ve uzman, mesleğinde profesyonel olan teknik personellerimiz ile satış sonrası hizmetlerimizi kesintisiz sürdürmekteyiz.

Satış sürecinde müşterilerimizin güç tespitleri yapılmakta ve müşterinin ihtiyaçları tam olarak belirlenerek projelendirilmek sureti ile üretime geçilmektedir. Böylece müşterilerimize en verimli, doğru ve faydalı ürünü önerebilmekteyiz.

Sorunlara anında müdahale

Müşterilerimizin Kesintisiz Güç Kaynağı ve Voltaj Regülatörlerindeki problemlerine en kısa sürede müdahale edebilmek için hareketli ve mobil servis ağımız ile hizmet vermekteyiz. Türkiye’nin tüm şehir ve bölgelerinde ring servislerimiz ile teknik personellerimiz 7/24 sahada hizmet vermektedirler.

Tüm marka ve model GÜÇ KAYNAKLARI ve VOLTAJ REGÜLATÖRLERİNDE 7/24 servis hizmeti

Firmamız üretimlerini yaptığımız kendi ürünlerimize (1-3000 kVA Voltaj Regülatörleri & Kesintisiz Güç Kaynakları) ait yedek parça ve sarf malzemeler dışında tüm marka ve modellere servis hizmeti verebilen tecrübeleri ekibe sahiptir. Gerek müşteride gerekse fabrikamızda ürünlerin her türlü problemleri çözülebilmektedir.

Ürün Kategorilerimiz2