Hakkımızda

Hikayemiz 1991 yılında İstanbul’da, Birçok sektöre profesyonel çözümler üreterek başladı. Günümüzde sektördeki talepler doğrultusunda Kesintisiz enerji sistemlerinde Endüstriyel Trafolar, Jeneratörler, Voltaj Regülatörleri ve Güç kaynakları üretmek suretiyle aktif olarak faaliyetlerimizi enerji sektöründe dış ticaret ve ihracat firması olarak sürdürmekteyiz.

Enerji Sektöründe alanında profesyonel ve kurumsal üretici ve tedarikçi firmalarla olan ticari ilişkilerimizle üretimler gerçekleştirmekteyiz. Üretimlerini yaptığımız sanayi tipi, endüstriyel ürünlerimizi yurtiçi pazarı haricinde birçok ülkeye ihraç etmekteyiz. Buna bağlı olarak satış ve pazarlama ekibimizle birlikte yurtdışı ihracat pazarlarını genişletmekte olup aynı zamanda üretim adetlerimizi sürekli arttırmaktayız.

Ürün Gruplarımız;

Kesintisiz Güç Kaynakları (UPS),
Frekans Dönüştürücüler,
Yüksek Gerilim Yağlı ve Kuru Tip Trafolar
Hermetik Trafolar,
Voltaj Regülatörleri / Stabilizatörler, Mini Akıllı Stabilizatörler,
Dizel Jeneratörler ile Benzinli Portatif Jeneratörler,
DC Güç Kaynakları, (Endüstriyel UPS)
Güç ve Dağıtım Transformatörleri,
İzolasyon Trafolar,
Kuru ve Jel tip SLA Bataryalar,
Akü şarj cihazları (Redresörler)
İnverterler (Güç Dönüştürücüler)

Dünyadaki farklı koşullar ev talepler nedeniyle farklı müşteri gereksinimlerini karşılamak amacı ile üretimlerde en yüksek esnekliği sağlıyoruz. Firma olarak müşteri taleplerine özel üretim kabiliyetlerine sahip olan partner firmalarla işbirliği yapmaktayız.

tunaylar Enerji olarak firmamız üretilen ürünlerin sürekli artan kalitesi ile daha iyi, daha esnek ve daha güvenilir çözümler sunar;

Üretimlerimiz;

Tek Fazlı AC Servo / Voltaj Regülatörleri 500 VA – 100 kVA
Üç Fazlı AC Servo / Voltaj Regülatörleri 3 kVA – 3500 kVA
Tek fazlı AC Statik / Voltaj Regülatörleri: 1 kVA – 100 Kva
Üç Fazlı AC Statik / Voltaj Regülatörleri: 30 Kva – 2000 Kva
Kesintisiz Güç Kaynakları (1: 1ph, 3: 1ph, 3: 3ph) 1000 VA – 800 kVA

Referans Ülkeler;

Fransa, Polonya, Ukrayna, Rusya, Kosova, Sırbistan, Ermenistan, Makedonya, Gürcistan, BAE, Pakistan, Afganistan, Cezayir, Nijerya, Gana, Kamerun, Senegal, Libya, Irak, İran, Tacikistan, Türkmenistan, Kazakistan, Moldova, Le Banon, Ürdün, Güney Afrika, Malezya, Bangladeş, Libya, Mısır, Senegal, Sierra Leone, Sudan, Gine, Tunus, Kenya, Brundi, Tanzanya, Uganda, Nijerya, Nijer, Somali, Ruanda, Cibuti, Fas, Ethiopia